طراحی دکوراسیون داخلی داروخانه در دنیای امروز، داروخانه ها مانند دیگر فضاهای درمانی، مدرنیته و کاربردی تر شده اند. به علاوه تغییر طراحی داروخانه، به مالک و تولید کنندگان محصولات درمانی بهداشتی، کمک می کند تا محصولات خود را بهتر به فروش برسانند. اگر می خواهید با یک نمونه موفق، در زمینه طراحی داروخانه آشنا شوید با آماج ساز همراه باشید.

 

فرصتی برای تغییر

جابه‌جایی داروخانه به مغازه کناری باعث شد تا صاحب آن، ایده ‌های خود را برای خلق فضای بهتر عملی کند. این ایده ‌ها در پس نیاز به جذب مشتری‌های بیشتر و دائمی عملی می شود. طرح آن‌ها شامل تجدیدنظر در چگونگی برقراری ارتباط بین مشتری و توزیع دارو، در کنار ارائه خدمات جدید بود.

داروسازان از توزیع انحصاری داروی پزشکی دست کشیده بودند و خدمات آن ‌ها، به رویکردهای شخصی تمایل داشت. اما حالا با مشتریان خود به ‌صورت فردی تعامل می کنند و فرمول ‌های تجاری را با کمک ‌های بهداشتی تخصصی، جایگزین نموده اند.

مروری بر طراحی داخلی داروخانه گرانادا

سیستم فروش مدرن

علاوه بر این، محصولات بهداشتی داروخانه نسبت به قبل، از تنوع بیشتری برخوردار شده اند. صاحب داروخانه مایل است که از سیستم ارتباطی سنتی، خودداری کند و یک سیستم فروش دینامیکی و مدرن داشته باشد. طراحان برای تحقق خواسته صاحب داروخانه، ارتباطی روانی بین محصول، فضا و رابطه مشتری و فروشنده، ایجاد کردند.

 

طراحی کلی

فضای اصلی داروخانه جدید کاملاً انعطاف‌ پذیر و گیرا خلق شده، و مشتری ‌ها در این فضا می‌توانند از مشاوره‌ با متخصصین استفاده کنند. فضای جلوی داروخانه به جای نمایش سنتی محصولات در ویترین، خود داروخانه را نشان می دهد و طراحی داخلی، خودش به عنوان یک محصول شناخته می شود.

مروری بر طراحی داخلی داروخانه گرانادا

ویترین و نما

نمای شیشه‌ای ساختمان هم فضای داخلی و هم ساختار خود داروخانه را به نمایش می‌گذارد. هیچ چیزی مخفی نشده، و همه محصولات کاملاً مرتب و تخصصی چیدمان شده اند. فریم ویترین‌ها چوبی بوده، که در کنار سقف چوبی، محیطی گرم و دلچسب را به وجود می آورد.

مروری بر طراحی داخلی داروخانه گرانادا
مروری بر طراحی داخلی داروخانه گرانادا