پیشنهاد ما

آماج ساز به طور دقیق و کیفی همه جنبه های طراحی و اجرایی پروژه ها را بررسی و آنالیز کرده و
سپس وارد فاز ساخت و اجرا در کمترین زمان و بهترین کیفیت ممکن می شود.

طراحی و آنالیز اولیه

تیم زبده طراحی آماج ساز با مهارتهایی همچون ایجاد اسکیس، مدل سازی سریع در اسکچاپ، تولید پلان دقیق در اتوکد، مدل سازی سه بعدی دقیق، نورپردازی واقعی و رندرهای کیفی و حتی تولید پانوراما و شبیه سازی محیط داخلی (یا خارجی در صورت نیاز) به طور بهینه طراحی اولیه پروژه را انجام می دهد.

مدیر پروژه و آنالیزورهای حرفه ای نیز در کنار طراحان سه بعدی، نقطه نظرات و نکات فنی لازم برای طراحی دقیقتر و قابل اجرا را فراهم می کند.

حالا ما با ترکیب دو تیم آنالیز و طراحی، با اطمینان خاطر مدل دکوراسیون داخلی فضای داروخانه را فراهم کرده ایم.
نصب و اجرا

آماج ساز با مجموعه متخصصین طراحی و تیم ضربتی اجرا، تأثیر بسزایی در بهبود و استاندارد سازی فضاهای درمانی دارد. تیم ضربتی اجرا از مجموعه افرادی تشکیل شده است که سالها تجربه کاری و رزومه خوبی در زمینه های مرتبط داشته اند.

تیم آماج ساز آماده خدمت رسانی در سراسر کشور بوده و همواره نسبت به بروز رسانی و افزایش مهارت و کیفیت پرسنل خود و به ویژه تیم اجرا کوشیده است. کیفیت طراحی و اجرای آماج ساز را از داروخانه هایی که کار کرده ایم جویا شوید.

پروژه های انجام شده را ببینید


خدمات پس از فروش

پس از تحویل پروژه و نوسازی دکوراسیون داروخانه و حتی در صورت نیاز نصب تابلوی جدید و اجرای نمای مدرن، آماج ساز خدمات پس از فروش، نصب و اجرا را سیاست کاری خود قرار داده است. این خدمات شامل تعویض قطعات معیوب، اجرای مجدد مواردی که درست نصب نشده بودند و دیگر موارد است.

ازآنجاییکه هدف آماج ساز برندینگ و افزایش شهرت و اعتبار خود در بین جامعه تخصصی داروخانه ها و مراکز درمانی است، بنابراین ما همواره در جلب رضایت مشتری های خود کوشیده ایم و وجود رضایت مندیهای بیشماری که پس از اجرای پروژه های خود داشته ایم، این موضوع را هر چه بیشتر نمایان می کند.

پروژه های انجام شده