مراحل دکوراسیون داروخانه توسط شرکت مهندسی معماری آماج ساز

  Show all

  مراحل دکوراسیون داروخانه توسط شرکت مهندسی معماری آماج ساز

  دکوراسیون داروخانه

  هر پروژه از آغاز تا پایان، مراحل متعددی را طی می کند و شرکت آماج ساز با بهره مندی از تیم زبده طراحی و تیم ضربتی اجرای خود، تاکنون بیش از ۶۰ پروژه موفق و منحصر به فرد در زمینه دکوراسیون داروخانه داشته است. ما معمولاً پروژه های خود را در طی ۶ مرحله زیر که هر کدام از آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است انجام می دهیم و یکی از رموز موفقیت ما توجه به جزئیات کاری است. شایان ذکر است که مراحل زیر حالت عادی و رایج فرایند کاری ما را نشان می دهد و مدت زمانهای اشاره شده در شرایط اضطراری قابل تطبیق خواهند بود:

  مرحله اول: اندازه گیری محل پروژه (برداشت و رولوه وضع موجود) در مدت زمان ۱ تا ۲ روز

  این مرحله می تواند یا توسط مشتری انجام شود (به عنوان مثال نقشه های ساختمان را داشته باشند یا اینکه خود اندازه ها را آماده کنند) یا اینکه تیم طراحی آماج ساز فرایند رولوه را انجام دهد. تلاش ما این است که هر داروخانه بهترین حالت نمایش خود را داشته باشد و مشتریان و پرسنل داروخانه از فضای بوجود آمده تأثیر خوبی بگیرند. بنابراین برداشت و رولوه وضع موجود با ثبت دقیق اندازه ها، نخستین گام برای انجام موارد کلیدی خواهد بود.

  مرحله دوم: انتخاب ایده های طراحی / ایده پردازی اولیه در مدت زمان ۲ تا ۳ روز  

  با توجه با استانداردهای رایج در دکوراسیون داروخانه و درخواست مشتری، و با در نظر گرفتن موقعیت و فضای مورد نیاز برای نمایش هر چه بهتر، ما طراحی اولیه را توسعه می دهیم و در آن همه موارد لازم برای رسیدن به طرحی بدیع و مدرن را اعمال می کنیم. همچنین فاکتورهایی مانند محدودیت های فضایی، میزان هزینه، مدت زمان و غیره نیز تأثیر مهمی در طراحی اولیه دارند. اگر هم شما طرح اولیه را آماده کرده اید، آن را به ما تحویل دهید تا ما آن ایده ها را بررسی و تا مراحل بعدی ادامه دهیم.

  مرحله سوم: ارائه بهترین راه حلها در مدت زمان ۲ تا ۳ روز

  ما به عنوان مرجع، تعداد زیادی طرح های اولیه و ایده های مدرن برای دکوراسیون داروخانه را فراهم می کنیم و سپس با توجه به نیاز و خواسته های دقیق شما و میزان هزینه ای که می خواهید انجام دهید، راه حل های یکپارچه را ارائه خواهیم داد. این راه حل ها شامل طراحی، انتخاب متریال، نحوه نصب و اجرا، مدت زمان نصب، نوع قفسه بندی ها و غیره خواهد بود.

  مرحله چهارم: طراحی پلان / طراحی داخلی / آماده سازی طرح ۳D در مدت زمان ۳ تا ۵ روز

  ما می توانیم از هر گونه مرجعی مانند اسکیز، تصویر، رسم یا نقشه CAD استفاده کنیم. سپس ابعاد دقیق، تعداد قفسه ها، کانترها و غیره، جای گذاری دقیق و دیگر ضوابط لازم را تعیین می کنیم. همین که به طرح دقیق رسیدیم، رندرهای ۳D دکوراسیون داروخانه را آماده می کنیم تا به شما اطمینان دهیم که طراحی و نوع متریالها طبق درخواست شما بوده است. در پایان این تصاویر را با شما بررسی می کنیم که اگر نیازی به تغییر بود آن را در طراحی اعمال کنیم و یا به منظور کاهش دادن هزینه ها، معیارهای بیشتری را در نظر بگیریم.

  مرحله پنجم: محاسبه هزینه ها در مدت زمان ۲ تا ۳ روز  

  کلید اصلی تعیین هزینه ها، البته که متناسب با طرح نهایی و انتخاب متریالهای دکوراسیون داروخانه خواهد بود. اما به جز این دو مورد، موارد دیگر همچون نورپردازی، باربندی دکورها، رساندن دکورها به محل داروخانه، حجم کلی قفسه ها و غیره نیز در تنظیم هزینه نهایی مؤثر هستند. آماج ساز تلاش می کند تا مناسب ترین طرح ممکن، بهترین ترکیب و چیدمان دکورها، منطقی ترین حالت ممکن برای انتخاب متریال ها و غیره را در کنار هم در نظر بگیرد تا شما با پرداخت هزینه ای مناسب به بهترین دکوراسیون ممکن برای داروخانه خود برسید.

  مرحله ششم: تولید در کارگاه در مدت زمان ۱۸ تا ۲۵ روز

  آماج ساز ابتدا آنالیز و نقشه های دکورها و لیست موارد اجرایی در کارگاه را تأئید می کند (مثل رنگ چوبها، اکریلیک، شیشه ها، مواد فلزی، نورها و غیره). سپس طبق موارد زیر فاز تولید انجام می شود:

  آماده سازی مواد اولیه (۲ تا ۳ روز) —>

  برش و کار بر روی چوب و سوار کردن قطعات بر روی هم (۷ تا ۱۲ روز) —>

  تمیزکاری و پولیش سطوح (۲ تا ۳ روز) —>

  بتونه کاری و تمیز کردن سطوح (۱ تا ۲ روز) —>

  رنگ کاری نهایی (۲ تا ۳ روز) —>

  مونتاژ نهایی با شیشه ها، فلزات، نورها و دیگر اجزا (۲ تا ۳ روز) —>

  بسته بندی (۱ تا روز) — >

  در تمامی این مراحل کنترل کیفیت و بازرسی دقیق انجام می شود و ما به شما این اطمینان را می دهیم که دکورها با بالاترین کیفیت و به موقع آماده می شوند.

  مرحله هفتم: ارسال دکورها به محل داروخانه و نصب و اجرای آنها در مدت زمان ۸ تا ۱۰ روز

  تیم ضربتی اجرای آماج ساز، با نهایت دقت و سرعت، دکوراسیون داروخانه را نصب و اجرا می کند و در این بین نورپردازی و دیگر موارد اجرایی نیز به طور موازی به پیش می رود. ما حتی تجربه نصب و اجرای همزمان با فعالیت حالت عادی داروخانه (موازی کاری) را نیز داشته ایم.

  داروخانه با دکوراسیونی مدرن و فضایی مطمئن و آرامش بخش، هدیه آماج ساز به مشتریانش است. دکوراسیون داروخانه خود را برای رسیدن به موفقیت به ما بسپارید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *